NK ¨Posavina¨ - Velika Kopanica

22.10.2007., ponedjeljak

Posavina - Zvonimir (DV) 4 : 1

I nakon 10.kola ekipa Posavine iz Velike Kopanice i dalje nastavlja krupnim koracima ka osvajanju naslova prvaka 2.ŽNL - istok. U ovom kolu je pobijedila vrlo dobru ekipu Zvonimira iz Donje Vrbe rezultatom 4:1 (1:1). Gosti iz Donje Vrbe su čak i prvi poveli u 10 minuti, ali je nedugo zatim izjednačio Mario Kitanović pogotkom glavom. U drugom poluvremenu došla je do izražaja kvaliteta igrača Posavine, a naviše se istaknuo Kojić (zvani "Vitez Koja") koji je sa dva pogotka srušio sve nade gostujuće momčadi. Golove za NK "Posavinu" su postigli: 1:1 Mario Kitanović; 2:1 Zdravko Markić; 3:1 Kojić (zaboravili smo mu ime); 4:1 Kojić (i još se nismo sjetili imena).

NK "Posavina": Jurčić 7(Petrašević 6 - zbog parade), Kajić 6, Andrić 7, Kitanović M. 8, Crnjac 6, Ivešić 6,5, Markić 7,5, Ilakovac 6,5, (Ergotić I. 6,5), Mihalj 6, Kitanović I. 6,5,(Grgšić-Pleško ---) Kojić 8 ("Vitez Koja") (Kitanović P. 6). Trener: Nije ga bilo na klupi - igrao je.

Ovom prigodom bi se želili zahvaliti najvjernijim navijačima, ali društvu iz HŽ-a (oni će prepoznati po preparatima protiv ćelavosti) bi želili poručiti da im je bolje da ostanu na željeznici nego što dolaze provocirati na utakmicu (seljačine...).
- 09:01 - Komentari (0) - Isprintaj - #